Testenine | GymBeam.si Skip to main content
SUPERŽIVILA za podporo imunskemu sistemu zdaj z do 20 % popusta

Testenine

Testenine Je kategorija, ki ponuja širok izbor ene najbolj priljubljenih prilog na svetu. Ponaša se z visoko vsebnostjo kompleksnih ogljikovih hidratov in neustavljivim okusom, ki odlično dopolnjuje različne omake, zelenjavne solate, juhe in jedi skoraj vseh vrst. Poleg tega se lahko odločite tudi za testenine z visoko vsebnostjo vlaknin.

 

Ta kategorija tako ponuja:

  • klasične testenine v različnih oblikah iz različnih vrst žit (pšeničnih, pirinih ali drugih),
  • klasične testenine s primesjo superživil (npr. špinače, spiruline ali drugih),
  • testenine s stročnicami, ki vsebujejo veliko beljakovin in so tudi vir vlaknin, kot so grahove, lečine ali testenine z čičerike,
  • nizkokalorične testenine s skoraj ničelno vsebnostjo ogljikovih hidratov, sladkorjev in maščob, zaradi česar so idealna izbira za hujšanje. Na primer, testenine iz konjaka.

Testenine lahko kuhamo, pečemo in uporabljamo za pripravo slanih ali sladkih jedi. Ne glede na to, katere testenine izberete, bodo vse te vrste predstavljale okusno osnovo za vaše jedi. Poleg tega je v primeru testenin iz stročnic ali beljakovinskih testenin treba dodati le zelenjavo, začimbe in nekaj omake, pa boste dobili kompleksno in okusno jed.

Pridite in poskusite našo široko ponudbo različnih vrst testenin, ki bodo osvojile srca tudi največjih gurmanov.

Če želite izvedeti več o vrstah testenin, si oglejte članek Kako nadomestiti navadne pšenične testenine?

 
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
BIO ZERO Tajski rezanci - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Tajski rezanci - GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
Brezglutenski njoki - GymBeam
Brezglutenski njoki - GymBeam
2,80 €
(7,00 €/ kg)
BIO ZERO Lazanja - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Lazanja - GymBeam
3,20 €
(8,31 €/ kg)
Testenine iz čičerike - GymBeam

Vegan

Testenine iz čičerike - GymBeam
2,40 €
(8,00 €/ kg)
BIO testenine iz leče -  Fusilli - VanaVita
BIO testenine iz leče - Fusilli - VanaVita
3,20 €
(12,80 €/ kg)
Špinačne testenine - GymBeam

Vegan

Špinačne testenine - GymBeam
2,20 €
(7,33 €/ kg)
Polnozrnate pirine testenine - GymBeam

Vegan

Polnozrnate pirine testenine - GymBeam
2,10 €
(7,00 €/ kg)
Beljakovinske testenine - GymBeam
Beljakovinske testenine - GymBeam
2,60 €
(8,67 €/ kg)
Polnozrnati kuskus - GymBeam

Vegan

Polnozrnati kuskus - GymBeam
2,70 €
(5,40 €/ kg)
Riževi rezanci - GymBeam
Riževi rezanci - GymBeam
2,70 €
(11,25 €/ kg)
Testenine iz zelenega graha - GymBeam

Vegan

Testenine iz zelenega graha - GymBeam
2,20 €
(7,33 €/ kg)
Brezglutenske testenine - špageti - GymBeam

New

Brezglutenske testenine - špageti - GymBeam
2,60 €
(6,50 €/ kg)
Brezglutenske penne testenine – GymBeam

New

Brezglutenske penne testenine – GymBeam
2,40 €
(6,00 €/ kg)
Testenine iz rdeče leče - GymBeam

Vegan

Testenine iz rdeče leče - GymBeam
2,40 €
(8,00 €/ kg)
BIO Zero Spaghetti 385 g – GymBeamNi na zalogi

BIO

Vegan

BIO Zero Spaghetti 385 g – GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
BIO ZERO Penne - GymBeamNi na zalogi

BIO

Vegan

BIO ZERO Penne - GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
BIO Zero Noodles 385 g – GymBeamNi na zalogi

BIO

Vegan

BIO Zero Noodles 385 g – GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
BIO Beljakovinske testenine - Fusilli - VanaVitaNi na zalogi
BIO Beljakovinske testenine - Fusilli - VanaVita
3,80 €
(15,20 €/ kg)
BIO Grahove testenine - Fusilli - VanaVitaNi na zalogi
BIO Grahove testenine - Fusilli - VanaVita
2,60 €
(10,40 €/ kg)
Polnozrnata pšenica bulgur - GymBeamNi na zalogi

Vegan

Polnozrnata pšenica bulgur - GymBeam
Od2,40 €
(4,80 €/ kg)

Izdelki 1-22 od 22