Žitarice | GymBeam.si Skip to main content
Kava in čaj, zdaj z do 20 % popusta

Žitarice

Žitarice so zrela zrna različnih vrst rastlin in jih upravičeno imenujemo osnova za kakovostno in zdravo življenje. So bogata z vitamini, minerali in vlakninami, kar je koristno za zdravje črevesne mikroflore. V kategoriji boste našli različne vrste testenin, instant kaše in ovsene kosmiče iz najbolj zdravih žit, kot so pšenica, ajda, kvinoja, oves ali riž.

 
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
Beljakovinska granola s čokolado - GymBeam

Vegan

Beljakovinska granola s čokolado - GymBeam
6,50 €
(21,67 €/ kg)
Visokobeljakovinska granola – GymBeam

New

Visokobeljakovinska granola – GymBeam
10,50 €
(26,25 €/ kg)
Riževa kaša - GymBeam

Vegan

Riževa kaša - GymBeam
4,50 €
(9,00 €/ kg)
Fini ovseni kosmiči brez glutena - GymBeam

Vegan

Fini ovseni kosmiči brez glutena - GymBeam
Od3,70 €
(7,40 €/ kg)
Proteinska kaša 1000 g - GymBeam
Proteinska kaša 1000 g - GymBeam
15,95 €
(15,95 €/ kg)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
Beljakovinska riževa kaša – GymBeam
Beljakovinska riževa kaša – GymBeam
10,50 €
(29,17 €/ kg)
Instantni ovseni kosmiči - GymBeam

Vegan

Instantni ovseni kosmiči - GymBeam
6,50 €
(6,50 €/ kg)
Instant ajdova kaša - GymBeam

Vegan

Instant ajdova kaša - GymBeam
6,95 €
(15,44 €/ kg)
Brezglutenski njoki - GymBeam
Brezglutenski njoki - GymBeam
2,95 €
(7,38 €/ kg)
BIO ZERO Tajski rezanci - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Tajski rezanci - GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
BIO polnozrnata ovsena kaša - Auga

BIO

Vegan

BIO polnozrnata ovsena kaša - Auga
2,60 €
(43,33 €/ kg)
Ovsena moka brez glutena - GymBeam

Vegan

Ovsena moka brez glutena - GymBeam
2,60 €
(5,20 €/ kg)
BIO ZERO Lazanja - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Lazanja - GymBeam
3,20 €
(8,31 €/ kg)
Ovseni kosmiči One Minute

Vegan

Ovseni kosmiči One Minute
1,95 €
(3,90 €/ kg)
Testenine iz čičerike - GymBeam

Vegan

Testenine iz čičerike - GymBeam
2,40 €
(8,00 €/ kg)
Crunchy Granola Original 500 g - Mornflake
Crunchy Granola Original 500 g - Mornflake
5,50 €
(11,00 €/ kg)
BIO testenine iz leče -  Fusilli - VanaVita
BIO testenine iz leče - Fusilli - VanaVita
3,20 €
(12,80 €/ kg)
Jobove solze - biserni ječmen - GymBeam

Vegan

Jobove solze - biserni ječmen - GymBeam
5,95 €
(23,80 €/ kg)
Beljakovinska granola z medom in mandlji - GymBeam
Beljakovinska granola z medom in mandlji - GymBeam
6,50 €
(21,67 €/ kg)
BIO črni jasminov riž (neoluščen) - GymBeam

BIO

Vegan

BIO črni jasminov riž (neoluščen) - GymBeam
5,50 €
(11,00 €/ kg)
Riževi kosmiči - GymBeam

Vegan

Riževi kosmiči - GymBeam
2,40 €
(4,80 €/ kg)
True Muesli - GymBeam
True Muesli - GymBeam
5,50 €
(11,00 €/ kg)
Izdelki 1-24 od 82