Mnenja za - Pure IsoWhey - GymBeam | GymBeam.si Skip to main content
Ogromna razprodaja oblačil z do 60 % popusta se konča čez !

Protein Pure IsoWhey je vrhunski sirotkin izolat z najmanj 81 % vsebnostjo beljakovin, nizko vsebnostjo maščob, sladkorja in laktoze. To ga uvršča med idealne izbire za vsakogar, ki želi učinkovito podpreti rast in vzdrževanje mišične mase.

51,95 €(51,95 €/ kg)
Brezplačna dostava
Podrobnosti o izdelku

Protein Pure IsoWhey – vrhunski protein, bogat z beljakovinami ter z minimalno vsebnostjo maščob, sladkorja in laktoze

Protein Pure IsoWhey je vrhunski sirotkin izolat z minimalno vsebnostjo maščob in sladkorja, zaradi česar sodi med najkakovostnejše vire beljakovin. Vsaka odmerna žlička zagotavlja najmanj 20 g beljakovin, odvisno od izbranega okusa, ki podpirajo rast in vzdrževanje mišic ter ohranjanje zdravih kosti. Vsebuje tudi le 0,4 g maščob in 0,6 g sladkorja.

Sirotkin izolat, znan tudi pod kratico WPI (Whey Protein Isolate), je izdelan iz sirotke, pridobljene v Združenem kraljestvu, kjer veljajo strogi standardi mlečne živinoreje, vključno s prepovedjo rastnih hormonov in regulacijo veterinarskih zdravil. Predelujemo ga s tehnologijo nežne membranske filtracije CFM (Cross Flow Microfiltration), ki poteka pri nizkih temperaturah in pripomore k ohranjanju naravne strukture sirotkinih beljakovin, njihove visoke biološke vrednosti ter naravno prisotnih sirotkinih frakcij, kot so alfa-laktalbumin, beta-laktoglobulin, laktoferin in imunoglobulini. Rezultat je kakovosten, lahko prebavljiv sirotkin protein vrhunske kakovosti, z do 86 % vsebnostjo beljakovin, odvisno od okusa. Vsebuje vse esencialne aminokisline, vključno s 4,2 g BCAA na odmerek. Poleg tega ne vsebuje glutena ali GSO in je GLP-1 prijazen.

Zahvaljujoč svojim lastnostim in čisti sestavi Protein Pure IsoWhey izstopa po odlični absorpciji, biološki razpoložljivosti in enostavni prebavljivosti. V njegovi sestavi tako ne boste našli dodanih MCT maščob, umetno dodanih aminokislin ali zgoščevalcev. Osnova je čist sirotkin izolat, ki je pri okušenih različicah dopolnjen le z aromo, emulgatorjem ter, kjer je to potrebno, barvilom in sladilom. Je idealen protein za vse močnostne športnike, ki želijo pridobiti mišično maso ali jo ohraniti med fazo definicije. Prav tako je odličen kadar koli med dnevom, ko potrebujete dodaten vnos kakovostnih beljakovin.

Protein Pure IsoWhey razveseljuje tudi z izborom okusnih arom. Ljubitelji čokolade, vanilije ali celo slanega karamela bodo našli svojega najljubšega. Če pa iščete bolj vsestranski protein, je idealna različica brez arome, saj ne vsebuje sladil. Zato je primerna ne le za sladke, temveč tudi za slane jedi, kot je beljakovinska pica. Protein Pure IsoWhey se ponaša tudi z odlično topnostjo in kremasto konsistenco. Preprosto ga zmešate z vodo in v hipu pripravite okusen napitek po vadbi. Uporabite ga lahko tudi za obogatitev kaše, smoothiejev ali svojih najljubših fitnes sladic.

Protein Pure IsoWhey in njegove prednosti

  • 100 % sirotkin izolat (WPI)
  • vsebuje do 86 % beljakovin, odvisno od okusa
  • najmanj 20 g beljakovin na odmerek
  • vsebuje vse esencialne aminokisline, vključno s 4,2 g BCAA na odmerek
  • vsebuje 8,1 g levcina na 100 g
  • izstopa po nizki vsebnosti maščob in sladkorja
  • nizka vsebnost laktoze
  • ne vsebuje glutena ali GSO
  • lahko prebavljiv, absorbljiv in biološko razpoložljiv
  • prispeva k rasti in vzdrževanju mišic
  • pripomore k ohranjanju zdravih kosti
  • odličnega okusa in topnosti
  • sirotka iz Združenega kraljestva (prepoved rastnih hormonov)
  • nežna obdelava pri nizki temperaturi (CFM)
  • izključno fizikalna membranska filtracija brez kemičnih topil
  • ohranja nedenaturirane sirotkine beljakovine
  • brez dodanih MCT maščob, umetnih aminokislin ali zgoščevalcev
  • ohranja naravne sirotkine frakcije (alfa-laktalbumin, beta-laktoglobulin, laktoferin, imunoglobulini)
  • GLP-1 prijazen izdelek
  • 6 okusnih arom
  • različica brez arome ne vsebuje sladil ali arom
  • izdelano v Evropi

Aminokislinski profil na 100 g
Asparaginska kislina + asparagin 9.8 g
Glutaminska kislina + glutamin 15 g
Alanin 4.4 g
Arginin 1.4 g
Cistein 1.9 g
Glicin 1.4 g
Histidin 1.3 g
Izolevcin 4.5 g
Levcin 8.1 g
Lizin 8.2 g
Metionin 1.9 g
Fenilalanin 2.3 g
Prolin 5.3 g
Serin 4.4 g
Treonin 5.9 g
Tirozin 2.1 g
Triptofan 1.6 g
Valin 4.0 g

Opozorilo

Prehransko dopolnilo. Vsebuje sladila. Ne presegajte priporočenega dnevnega odmerka. Izdelek ni nadomestilo za raznovrstno in uravnoteženo prehrano ter zdrav življenjski slog. Ni namenjen otrokom. Nosečnice in doječe matere naj se pred uporabo posvetujejo z zdravnikom. Hranite izven dosega majhnih otrok. Hranite na suhem mestu, zaščiteno pred neposredno sončno svetlobo, pri sobni temperaturi.

Opozorilo o alergenih: Alergeni so v seznamu sestavin označeni krepko.


Ali ste poskusili Pure IsoWhey - GymBeam? Delite svoje izkušnje z nami in našo skupnostjo ter objavite mnenje o Pure IsoWhey - GymBeam.

Če imate kakršnakoli vprašanja v zvezi s tem izdelkom, jih lahko zastavite tukaj.

Odkrijte druge izdelke z največjim številom mnenj uporabnikov v kategoriji najboljše iz kategorije Sirotkine beljakovine. Ne spreglejte izdelkov iz kategorije najboljše iz kategorije Izolat sirotkinih beljakovin ali iz kategorije najboljše iz kategorije Proteini, ki so bili največkrat ocenjeni.

Sestava in odmerjanje

Sestava

Izolat sirotkinih beljakovin 97,6 %, aroma, kurkumin, sončnični lecitin, sladkano s sukralozo.

Odmerjanje

Zmešajte 1 merico (25 g) z 250 ml vode. Uživajte 1-2 krat na dan.
Hranilne vrednosti
Energijska vrednost1493 kJ / 352 kcal
Maščobe1.2 g
- od tega nasičene maščobne kisline1 g
Ogljikovi hidrati1 g
- od tega sladkorji0.8 g
Beljakovine84 g
Sol0.01 g

*Referenčna vrednost vnosa za povprečno odraslo osebo (8400 kJ/ 2000 kcal).

Profil aminokislin
Asparaginska kislina + asparagin9.8 g
Glutaminska kislina + glutamin15 g
Alanin4.4 g
Arginin1.4 g
Cistein1.9 g
Glicin1.4 g
Histidin1.3 g
Izolevcin4.5 g
Levcin8.1 g
Lizin8.2 g
Metionin1.9 g
Fenilalanin2.3 g
Prolin5.3 g
Serin4.4 g
Treonin5.9 g
Tirozin2.1 g
Triptofan1.6 g
Valin4 g

Opozorilo

Prehransko dopolnilo. Vsebuje sladila. Ne presegajte priporočenega dnevnega odmerka. Izdelek ni nadomestilo za raznovrstno in uravnoteženo prehrano ter zdrav življenjski slog. Ni namenjen otrokom. Nosečnice in doječe matere naj se pred uporabo posvetujejo z zdravnikom. Hranite izven dosega majhnih otrok. Hranite na suhem mestu, zaščiteno pred neposredno sončno svetlobo, pri sobni temperaturi. Opozorilo o alergenih: Alergeni so v seznamu sestavin označeni krepko.

Izdelek vsebuje: mleko.

Izdelek lahko vsebuje sledi: jajca, soja, drevesni oreški.

Več informacij

Opis izdelka

Glavna kategorija :
Proizvajalec:
Distributor:
GymBeam Germany GmbH, Heinrich-Horten-Straße 22
Vrsta proizvoda:
hrana za posebne prehranske potrebe
Oblika:
V prahu
Mešanica:
Čista oblika
Okus:
vanilija
Velikost odmerka:
25 g
Vir beljakovin:
Sirotka
Metoda pridobivanja beljakovin:
Izolat
Ni primerno za otroke, nosečnice in doječe matere.:
Da
Izdelek ni namenjen otrokom. Nosečnice in doječe matere naj se pred jemanjem izdelka posvetujejo z zdravnikom.:
Da
Laboratorijsko testirano:
Da
Primerno za kombiniranje z:
carbohydrates, Kreatin, Omega-3, Magnezij
Vsebuje stimulanse:
Ne
Sladkorja na odmerek (g):
0.200000
Beljakovin na odmerek (g):
21
Standardiziran izvleček:
Da
Izvor aktivne učinkovine:
Živalski
Vrsta laboratorijske preiskave:
Mikrobiologija, Težke kovine
Neodvisno testirano (tretja oseba):
Da
Država testiranja:
Germany
Pogoji shranjevanja:
Hraniti na suhem mestu, zaščiteno pred neposredno sončno svetlobo, pri sobni temperaturi.
Primarni cilj:
Pridobivanje mišične mase
Primerno za potovanja:
Ne
Vrsta športa / aktivnosti:
Trening za moč
Ciljna skupina:
Unisex
Priporočen dnevni vnos:
1-2
Število dni uporabe na pakiranje:
20-100
Brez sladkorja:
Ne
Brez vsebnosti (sestavin):
lactose_free, gluten_free, no_added_sugar, aspartame_free, Brez kofeina, stimulant_free, gelatin_free, palm_oil_free, egg_free, peanut_free, nut_free, Brez soje
Dimenzije izdelka:
23 × 10 × 18 cm
Starostna skupina:
Ni primerno za otroke
Način priprave:
Zmešati z vodo, Stresite
Maksimalni dnevni odmerek:
50 g
Vrsta beljakovin:
Sirotkin izolat
Glavna sestavina:
Sirotka
Oblika aktivne snovi:
Izolat
Sekundarni cilji:
Regeneracija
Kdaj uporabljati:
Po treningu, Kadarkoli
Oblika izdelka:
Prah
Druge kategorije :

Mnenja

Sestava

Izolat sirotkinih beljakovin, aroma, barvilo (kurkumin), sladilo (sukraloza), emulgator (sončnični lecitin).
Vegansko:
Vegetarijansko:
Brez glutena:
Brez laktoze:
BIO:
Brez GMO:
Brez umetnih sladil:

Informacije o alergenih

Izdelek vsebuje: mleko.

Izdelek lahko vsebuje sledi: jajca, soja, drevesni oreški.

Pakiranje

Število kosov na paket:
12 kos.
Število kosov na paleti:
240 kos.

Logistika

HS koda:
21069098: --- Ostatné
EAN:
8588006485936
Neto teža:
1.00 kg
Bruto teža:
1.03 kg
Dolžina (cm):
11.00 cm
Širina (cm):
23.50 cm
Višina (cm):
33.50 cm
Brez plastičnega pakiranja:
Ne
HS Code CHF:
2106.9099.99
Laboratorijski testi

Rezultati laboratorijskih testov

Microbiology & Heavy Metals - 2026 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - vanillaAmino Acid Profile-2026-Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - strawberryAmino Acid Profile-2026-Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - vanillaAmino Acid Profile-2026-Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - chocolateAmino Acid Profile-2026-Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - unflavoredAmino Acid Profile-2026-Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - chocolate hazelnutAmino Acid Profile-2026-Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - salty caramelMicrobiology & Heavy Metals - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam 1000 g - strawberryMicrobiology & Heavy Metals - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam 1000 g - chocolateMicrobiology & Heavy Metals - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam 1000 g - unflavoredMicrobiology & Heavy Metals - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam 1000 g - chocolate hazelnutMicrobiology & Heavy Metals - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam 1000 g - salty caramelNutritional values - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - vanillaMicrobiology & Heavy Metals - 2025 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - unflavoredMicrobiology & Heavy Metals - 2023 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - salty caramelMicrobiology & Heavy Metals - 2023 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - unflavoredMicrobiology & Heavy Metals - 2023 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - vanillaMicrobiology & Heavy Metals - 2023 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - chocolate hazelnutMicrobiology & Heavy Metals - 2023 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - strawberryMicrobiology & Heavy Metals - 2023 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - chocolateMicrobiology & Heavy Metals - 2022 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - salty caramelMicrobiology & Heavy Metals - 2022 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - unflavoredMicrobiology & Heavy Metals - 2022 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - vanillaMicrobiology & Heavy Metals - 2022 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - chocolate hazelnutMicrobiology & Heavy Metals - 2022 — Protein Pure IsoWhey - GymBeam - strawberryTotal Protein Content - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - unflavoredTotal Protein Content - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - strawberryTotal Protein Content - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - vanillaTotal Protein Content - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - chocolateTotal Protein Content - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - chocolate hazelnutNutritional values - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - chocolate hazelnutNutritional values - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - unflavoredNutritional values - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - vanillaNutritional values - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - chocolateNutritional values - 2026 - Proteín Pure IsoWhey - GymBeam - strawberry
Mnenja za

Pure IsoWhey - GymBeam

4.5
Povprečje iz 961 ocen
(732 ocen)
(104 ocene)
(44 ocen)
(23 ocen)
(58 ocen)

Izkušnje strank:

Ocene na splošno so močno pozitivne za to whey izolatno formulo brez laktoze, pri čemer večina strank hvali odlično vsebnost beljakovin, dobro mešanje v stresalniku in prijeten okus, kot so vanilijev sladoled, slan karamela in čokoladno-lešnikov. Mnogi prav tako poročajo o dobri prebavi, brez napihnjenosti in brez neprijetnega okusa po mleku. Manjši delež navaja spremembe okusa ali formule med posameznimi serijami, poleg tega pa občasno še zrnato strukturo, premočno sladkost ali dodatno penjenje.

  • Brez laktoze
    |
  • Enostavno mešanje v stresalniku
    |
  • Prijeten profil okusa
    |
  • Ni poročil o napihnjenosti
    |
  • Dobra prebavljivost
    |
  • Visoka vsebnost beljakovin

Ustvarjeno z UI iz 961 ocen strank.

Najbolj uporabno pozitivno mnenje o izdelku

Peter

Preverjen nakup
Veliko komentarjev je o okusu in topnosti, pa tudi ne speni se ne tu ne tam. Ko zmešaš proteine v klasičnem shakerju, čisto noben problem, kaj vem, ti moderni "kul turisti" so zelo fajn. Beljakovine
Najbolj uporabno negativno mnenje o izdelku

David Dragomir

Preverjen nakup
Imeli ste odličen izdelek, dokler se niste odločili, da ga uničite. Pravzaprav naj bo zelje. Številni vidiki so spremenjeni na etiketi, od dejstva, da ni več brez laktoze, do tega, da država, v kateri
Vsa mnenja (961)
Mnenja slovenskih uporabnikov (9)
Preverjeni nakupi (728)
Pozitivno (880)
Negativno (81)
  • Jaybe

    Nepreverjen nakup

    27. 4. 2022

    Okus: jagodna krema
    Še vedno je v vozičku, ampak se ga zelo veselim
    SKPrevedeno z Google
    Je bilo to mnenje uporabno?
  • Bogdan

    Preverjen nakup

    19. 4. 2022

    Okus: slana karmela
    Naročil sem Salted Caramel IsoWhey. Odlična tekstura. V stresalniku, pravilno zmešano, pride odlično. Okus je odličen. To me pošteno zasvoji. Ni prav nič mokast, ravno prav. Res vrhunski izdelek. Na tej poti sem preizkusil nešteto beljakovin različnih velikih blagovnih znamk. Upam si trditi, da sodi mednje. 100% moje najljubše beljakovine.
    ROPrevedeno z Google
    Je bilo to mnenje uporabno?
  • Kevin

    Preverjen nakup

    15. 4. 2022

    Okus: vanilja sladoled
    Razmerje med ceno in kakovostjo je v redu. Imel sem okus po vanilijevem sladoledu in ni prenehal niti po koncu paketa. Oklevate z nakupom? Ni vam treba več, kupujte dokler je na voljo! :)
    SKPrevedeno z Google
    Je bilo to mnenje uporabno?
  • Jimmy

    Preverjen nakup

    13. 4. 2022

    Okus: vanilja sladoled
    Zelo dobro, zlahka se raztopi, okus vaniljevega sladoleda me spominja na otroško kremo, ugodna cena, še posebej za iso, prvič sem naročil pri MP (ki ga je zdaj pokvaril.. vredno!!
    GRPrevedeno z Google
    Je bilo to mnenje uporabno?
  • Νικος

    Preverjen nakup

    1. 4. 2022

    Okus: čokolada - lešnik
    Najboljše beljakovine, kar sem jih poskusil, okus 10/10
    GRPrevedeno z Google
    Je bilo to mnenje uporabno?
  • Panna

    Preverjen nakup

    28. 3. 2022

    Okus: slana karmela
    Hranilno je super, po okusu pa ne bo moj favorit, ampak to je stvar okusa :)
    HUPrevedeno z Google
    Je bilo to mnenje uporabno?
  • Sfakianos

    Nepreverjen nakup

    17. 3. 2022

    Okus: vanilja sladoled
    Prvič sem naročil pri tem podjetju in bil sem zadovoljen, poleg hitre dostave (6 dni) so tudi videz, topnost in okus beljakovin, ki sem jih dobil, zelo drugačni v primerjavi z drugimi blagovnimi znamkami, ki sem jih dobil uporabljam že več let, zagotovo bom ponovno kupil.
    GRPrevedeno z Google
    Je bilo to mnenje uporabno?
  • al.dok

    Nepreverjen nakup

    2. 3. 2022

    Okus: čokolada - lešnik, slana karmela, jagodna krema
    Dala sem priložnost in kupila tri variante: čokoladno-lešnikovo, slano karamelo in jagodno kremo. Na žalost moram zaenkrat reči, da je bila to najslabša slana karamela, kar sem jih kdaj poskusil. Okus jagodne kreme se mi zdi neznosno kemični in presladek. Čokoladno-lešnikova se mi najbolj obnese, a tudi ni uspešnica. Ali z vodo, mlekom ali v kakšni mešanici s skuto, zame palec navzdol. Naslednjič bom raje izbral konkurenčne izdelke, tudi če bom moral plačati še enkrat.
    CZPrevedeno z Google
    Je bilo to mnenje uporabno?
  • Maxim

    Preverjen nakup

    15. 2. 2022

    Okus: čokolada - lešnik, jagodna krema
    Kvaliteta po zelo ugodni ceni ????
    ROPrevedeno z Google
    Je bilo to mnenje uporabno?
  • mekys

    Preverjen nakup

    2. 2. 2022

    Okus: čokolada - lešnik
    2/10 odvraten okus!
    CZPrevedeno z Google
    Je bilo to mnenje uporabno?
Vprašanja

FAQ

Vaša vprašanja o izdelku
Različice proizvoda
Okus
Ocena
Teža v gramih
čokolada
(77)
čokolada - lešnik
(120)
slana karmela
(110)
jagoda
(20)
brez okusa
(70)
vanilja
(62)
Sorodni videoposnetki
Blog

Kako izbrati beljakovine? Primerjava True Whey, Just Whey in drugih GymBeam uspešnic

Kako izbrati beljakovine? Primerjava True Whey, Just Whey in drugih GymBeam uspešnic

Ne veste, katere beljakovine izbrati? V tem članku boste našli primerjavo vseh beljakovin iz ponudbe GymBeam, razlago razlik med posameznimi vrstami in nasvete, kako izbrati prave!

Preberi več

Kako shujšati z Ozempicom ali Wegovyjem: Brez tveganj in nepotrebnih napak

Kako shujšati z Ozempicom ali Wegovyjem: Brez tveganj in nepotrebnih napak

Ozempic, Wegovy ali Saxenda. Sodobna zdravila, ki spreminjajo naš pogled na hujšanje. Vendar niso za vsakogar in brez strokovnega nadzora lahko naredijo več škode kot koristi. Ugotovite, kako jih uporabljati pravilno, varno in z upoštevanjem vašega zdravja.

Preberi več

Clear Whey: Beljakovine z okusom osvežilne limonade in njihove prednosti

Clear Whey: Beljakovine z okusom osvežilne limonade in njihove prednosti

Predstavljajte si beljakovine, ki so lahke in popolnoma osvežilne. To je Clear Whey, inovativen sirotkin izolat, ki spreminja pravila igre. V tem članku boste izvedeli o njegovih glavnih prednostih ter o tem, kako iz njega pripraviti beljakovinsko limonado ali lučke.

Preberi več

Vodič za izbiro beljakovin: Kako izbrati prave beljakovine za športnike, ženske, študente ali vegane?

Vodič za izbiro beljakovin: Kako izbrati prave beljakovine za športnike, ženske, študente ali vegane?

Veganski, za ženske, za diete, za rast mišic, za kuhanje ali peko. V tem članku vam bomo dali nasvete o tem, katere proteine uporabiti glede na vaše specifične potrebe, ne glede na to, ali želite shujšati, pridobiti mišično maso, ste začetnik ali spadate v katero koli drugo posebno skupino.

Preberi več

Hrana po večernem treningu: Kaj (ne) jesti pred spanjem?

Hrana po večernem treningu: Kaj (ne) jesti pred spanjem?

Ste se kdaj znašli v dilemi, ali po večernem treningu jesti ali iti spat na prazen želodec in jesti zjutraj? V današnjem članku vam bomo svetovali, kako pravilno pripraviti obrok po treningu pred spanjem in katere hrane se je treba izogibati.

Preberi več

Kaj je kazein, kakšne so njegove prednosti in v čem je boljši od sirotkinih beljakovin?

Kaj je kazein, kakšne so njegove prednosti in v čem je boljši od sirotkinih beljakovin?

Kazein je počasi prebavljiva nočna beljakovina, ki je priljubljena med športniki. Uporablja se za podporo maksimalne rasti in vzdrževanja mišične mase ali za boljšo regeneracijo. V tem članku boste spoznali tudi razliko med kazeinom in sirotkinimi beljakovinami.

Preberi več

Priporočeni izdelki