Športna prehrana | GymBeam.si Skip to main content

Športna prehrana

Športna prehrana je kategorija izdelkov, ki zajema več deset različnih vrst prehranskih dopolnil za športnike. To vključuje beljakovine, aminokisline, gainerje in ogljikove hidrate, topilce maščob, dopolnila za sklepe, predvadbene stimulanse in dopolnila za podporo testosterona, vitamine in minerale.

Kategorija je namenjena športnikom, ki trenirajo za moč, tekačem, kolesarjem in vsem ljubiteljem zdravega načina življenja. In ne govorimo le o fizičnih športih, saj bodo takšna dopolnila cenili tudi igralci iger in ljubitelji e-športa. Prehrana v športu oziroma e-športu je eden izmed glavnih stebrov, zahvaljujoč kateremu veliko lažje dosegate svoje cilje.  

Izdelki iz te kategorije se ponašajo s posebnim profilom sestavin, zahvaljujoč kateremu lahko izboljšajo športno zmogljivost, pomagajo pri premikanju meja, izgradnji mišične mase, hujšanju ali spodbujanju regeneracije. Izberite iz naše pestre ponudbe in občutite čare športne prehrane na lastni koži. 

Če vas zanima športna prehrana na splošno, ne spreglejte našega članka Kaj jesti in kako trenirati, da končno pridobite mišice?

 
Kreatin 100% Monohidrat - GymBeam

Great Deal

Made in Germany

Vegan

Kreatin 100% Monohidrat - GymBeam
Od8,95 €
(35,80 €/ kg)
Magnezijev kelat (bisglicinat) - GymBeam

Vegan

Magnezijev kelat (bisglicinat) - GymBeam
Od9,50 €
(0,11 €/ kap)
MOXY daily+ 330 ml - GymBeam

Vegan

MOXY daily+ 330 ml - GymBeam
Od1,30 €
(3,94 €/ l)
MOXY Power+ Energy Drink 330 ml - GymBeam

Vegan

MOXY Power+ Energy Drink 330 ml - GymBeam
Od1,30 €
(3,94 €/ l)
MOXY bcaa+ Energy Drink 250 ml - GymBeam

DO -53%

Vegan

MOXY bcaa+ Energy Drink 250 ml - GymBeam
Od0,65 €
(2,60 €/ l)
Vitality Complex - GymBeam

Vegan

Vitality Complex - GymBeam
Od8,50 €
(0,14 €/ tab)
Creatine monohydrate+ - GymBeam

Vegan

Creatine monohydrate+ - GymBeam
19,50 €
(48,75 €/ kg)
Ašvaganda 500mg - GymBeam

Vegan

Ašvaganda 500mg - GymBeam
Od11,50 €
(0,13 €/ kap)
Vitamin C 1000 mg - GymBeam

Vegan

Vitamin C 1000 mg - GymBeam
Od3,10 €
(0,10 €/ tab)
Triple Magnesium - GymBeam

Vegan

Triple Magnesium - GymBeam
Od10,95 €
(0,12 €/ kap)
Ašvaganda KSM-66® 500 mg - GymBeam

Vegan

Ašvaganda KSM-66® 500 mg - GymBeam
25,95 €
(0,29 €/ kap)
Citrulin malat - GymBeam

Vegan

Citrulin malat - GymBeam
Od11,50 €
(46,00 €/ kg)
Cink - GymBeam

Vegan

Cink - GymBeam
Od4,30 €
(0,05 €/ tab)
Thor - GymBeam

Vegan

Thor - GymBeam
16,95 €
(80,71 €/ kg)
ASAP Pre-Workout - GymBeam

Vegan

ASAP Pre-Workout - GymBeam
29,95 €
(70,47 €/ kg)
Melatonin - GymBeam

Vegan

Melatonin - GymBeam
5,95 €
(0,05 €/ tab)
L-Glutamin - GymBeam

Vegan

L-Glutamin - GymBeam
Od8,50 €
(34,00 €/ kg)
Veinz Pre-workout - GymBeam

Vegan

Veinz Pre-workout - GymBeam
23,95 €
(47,90 €/ kg)
Mikronizirani kreatin v prahu - Optimum Nutrition
Mikronizirani kreatin v prahu - Optimum Nutrition
Od21,95 €
(69,24 €/ kg)
Cink kelat (bisglicinat) - GymBeam

Vegan

Cink kelat (bisglicinat) - GymBeam
Od6,95 €
(0,08 €/ kap)
EAA - GymBeam

Vegan

EAA - GymBeam
Od13,50 €
(54,00 €/ kg)
Crea7in - GymBeam

DO -47%

Vegan

Crea7in - GymBeam
Od11,35 €
(37,83 €/ kg)
Vegan Protein Extreme - The Protein Works

Vegan

Vegan Protein Extreme - The Protein Works
Od19,95 €
(39,90 €/ kg)
Kreatin (100% Creapure®) - GymBeam

Vegan

Kreatin (100% Creapure®) - GymBeam
Od15,50 €
(0,13 €/ kap)
Izdelki 1-24 od 665