Najboljše iz kategorije | GymBeam.si Skip to main content
SUPERŽIVILA za podporo imunskemu sistemu zdaj z do 20 % popusta

Najboljše iz kategorije veganski izdelki

Potrebujete pomoč pri izbiri izdelka? Poiščite navdih pri kupcih, ki so že preizkusili naše izdelke. Z ocenami naših strank imate enostaven dostop do izkušenj drugih. Tukaj boste našli najbolj pregledane izdelke iz kategorije Veganski izdelki. Najbolje prodajani izdelek je Arašidovo maslo - GymBeam.

Veganski izdelki predstavljajo kategorijo, ki vključuje živila s popolnoma rastlinsko sestavo. Ti izdelki ne vsebujejo nobenih sestavin živalskega izvora, vključno z mlekom, mesom, jajci, ribami, želatino ali medom. Tako so odlična izbira za posameznike, katerih prehrana temelji na rastlinskih živilih. Kot pove že ime kategorije, so idealni za vegane in popolni za pripravo veganskih receptov.

V kategoriji veganskih izdelkov boste našli:

  • Rastlinske alternativne mesne izdelke, ki bodo vaši prehrani dodali raznovrstnost in prilagodljivost. Lahko postrežete tofu, tempeh ali seitan s prilogami iz žit, jih dodate omaki za testenine ali uporabite za pripravo okusnih veganskih burgerjev.
  • Izdelke iz stročnic, ki bodo povečali vnos beljakovin. Lahko jih uporabite za pripravo pisanih solat, juh in burritov. Če želite stročnice nadomestiti z nečim drugim, so testenine iz stročnic popolna izbira.
  • Žita in psevdožita so temelj zdrave prehrane. Ne glede na to, ali izberete ajdo, riž ali kvinojo, jih lahko uporabite kot prilogo, ustvarite okusen sufle ali pripravite edinstvene palačinke iz žit in zelenjave.
  • Žitne izdelke, kot so kuskus, bulgur ali testenine, ki bodo prišli prav pri mnogih veganskih receptih. Lahko pripravite okusen zavitek z uporabo pšenične tortilje ali slastno pico s pomočjo mehkega testa za pico.
  • Kaša, granola ali žita so odlični tudi za veganske zajtrke. Odlično se podajo z rastlinskim mlekom ali jogurtom.
  • Liofilizirano sadje je lahko okusna popestritev veganskih tort, palačink ali kaše.
  • Oreški lahko obogatijo vašo dnevno prehrano z zdravimi maščobami, beljakovinami in vlakninami. Lahko jih uporabite za pripravo okusnega namaza iz čokolade in lešnikov, veganskih mandljevih piškotov ali jih preprosto dodate v kašo ali kot posip na torto.
  • Masla iz oreščkov so popolna na palačinkah, granoli ali za uživanje kar iz kozarca z žlico. Lahko jih uporabite tudi za pripravo izjemnih receptov, kot so ti piškoti iz arašidovega masla.
  • Semena lahko posipate po solatah ali žitni kaši ali pa jih uporabite za pripravo zanimivih obrokov, kot je puding iz chia semen ali hrustljavi krekerji s semeni.
  • Superživila, kot so klorela, spirulina zelena ječmenova trava ali matcha, bodo dopolnila vašo prehrano z bistvenimi hranili. Na primer, klorela je zelo dragocena zaradi svoje vsebnosti vitamina B12, na katerega bi morali paziti vegani.
  • Veganski prigrizki, kot so energijske ploščice, beljakovinske ploščice, flapjacki ali čips, so popolni za prigrizke med potovanjem ali ob delovnih dnevih.
  • Rastlinske beljakovine v prahu, kot so konopljine, grahove, sojine ali večkomponentne veganske mešanice, lahko enostavno dodate v vegansko prehrano. Primerni so tako za športnike kot tudi za vse, ki želijo zagotoviti zadosten vnos beljakovin.
  • Čokolade, ki se jih lahko poslužijo tudi vegani. Na primer, posezite po kakovostni čokoladi z 90% kakava, ki ne vsebuje mlečnih izdelkov.
  • Ponudba vključuje tudi različna sladila, marmelade, olja, omake, sadne napitke in druge okusne izdelke, ki bodo osvežili vašo vegansko prehrano.

Zgoraj navedena živila so idealna za pripravo okusnih domačih obrokov na osnovi rastlinskih sestavin. Če komaj čakate, da jih preizkusite in iščete navdih za nove recepte, ne pozabite preveriti kategorije z veganskimi recepti na našem blogu.

V primeru, da vas zanima, na kaj morajo vegani paziti v svoji prehrani, preberite naš članek: Katerih hranil najpogosteje primanjkuje veganom, in kako jih nadomestiti?

 
Arašidovo maslo - GymBeam

Vegan

Arašidovo maslo - GymBeam
Od4,10 €
(12,06 €/ kg)
Beljakovinski čips - GymBeam

Vegan

Beljakovinski čips - GymBeam
Od1,95 €
(48,75 €/ kg)
Chia semena - GymBeam

Vegan

Chia semena - GymBeam
9,50 €
(10,56 €/ kg)
ZERO sirup Cookies & Cream - GymBeam

Vegan

ZERO sirup Cookies & Cream - GymBeam
5,50 €
(17,19 €/ l)
ZERO sirup čokolada & lešnik - GymBeam

Vegan

ZERO sirup čokolada & lešnik - GymBeam
5,50 €
(15,71 €/ l)
Beljakovinska granola s čokolado - GymBeam

Vegan

Beljakovinska granola s čokolado - GymBeam
6,50 €
(21,67 €/ kg)
Instantni ovseni kosmiči - GymBeam

Vegan

Instantni ovseni kosmiči - GymBeam
6,50 €
(6,50 €/ kg)
Riževa kaša - GymBeam

Vegan

Riževa kaša - GymBeam
4,50 €
(9,00 €/ kg)
Roza Himalajska Sol 500 g - fina - GymBeam

Vegan

Roza Himalajska Sol 500 g - fina - GymBeam
1,80 €
(3,60 €/ kg)
Eritritol 1000 g - GymBeam

Vegan

Eritritol 1000 g - GymBeam
9,95 €
(9,95 €/ kg)
ZERO omaka Caesar Dressing - GymBeam

Vegan

ZERO omaka Caesar Dressing - GymBeam
5,50 €
(17,19 €/ l)
Olivno olje za kuhanje v spreju  - GymBeam

Vegan

Olivno olje za kuhanje v spreju - GymBeam
Od6,95 €
(34,75 €/ l)
Kokosovo olje za kuhanje v spreju - GymBeam

Vegan

Kokosovo olje za kuhanje v spreju - GymBeam
Od7,95 €
(39,75 €/ l)
ZERO sirup Pancake - GymBeam

Vegan

ZERO sirup Pancake - GymBeam
5,50 €
(17,19 €/ l)
Jammy Spread - GymBeam

Vegan

Jammy Spread - GymBeam
3,80 €
(17,27 €/ kg)
Pistacijevo maslo - GymBeam

Vegan

Pistacijevo maslo - GymBeam
Od13,95 €
(41,03 €/ kg)
Liofilizirane jagode - GymBeam

Vegan

Liofilizirane jagode - GymBeam
Od2,80 €
(93,33 €/ kg)
ZERO omaka Ketchup - GymBeam

Vegan

ZERO omaka Ketchup - GymBeam
5,50 €
(17,19 €/ l)
Arašidovo maslo v prahu - GymBeam

Vegan

Arašidovo maslo v prahu - GymBeam
11,50 €
(60,53 €/ kg)
ASAP Nut Bar - GymBeam

Vegan

ASAP Nut Bar - GymBeam
Od1,20 €
(30,00 €/ kg)
ReCharge Gel - GymBeam

Vegan

ReCharge Gel - GymBeam
Od1,50 €
(20,00 €/ kg)
ASAP Raw Bar - GymBeam

Vegan

ASAP Raw Bar - GymBeam
Od1,40 €
(31,11 €/ kg)
Mandljevo maslo - GymBeam

Vegan

Mandljevo maslo - GymBeam
Od11,50 €
(33,82 €/ kg)
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
Izdelki 1-24 od 347