GymBeam Bio - GymBeam Bio Vegetarijanski izdelki | GymBeam.si Skip to main content
Kava in čaj, zdaj z do 20 % popusta

GymBeam Bio Vegetarijanski izdelki

Vegetarijanski izdelki od proizvajalca GymBeam Bio sestavljajo kategorijo, ki vključuje vrsto živil, primernih za prehrano vseh vegetarijancev. Lakto-ovo vegetarijanci, ki svojo rastlinsko prehrano dopolnjujejo z jajci in mlečnimi izdelki, bodo zagotovo našli nekaj zase. Pesketarijanci bodo zagotovo cenili izbor rib. Ne glede na to, kateri vrsti vegetarijanstva pripadate, boste v tej kategoriji zagotovo našli prave izdelke za vas. Na voljo imate raznolik izbor živil, tako da lahko ustvarite različne recepte brez mesa.

V kategoriji vegetarijanskih izdelkov boste našli:

  • Žita in psevdožita, ki so temelj rastlinske prehrane. Riž, ajda, kvinoja in amarant so odlični za številne vegetarijanske obroke. Uporabite jih lahko kot prilogo ali kot glavno sestavino slanih ali sladkih narastkov, palačink, mafinov ter slanih ali sladkih kaš.
  • Izdelke iz žit, kot so testenine, kuskus ali bulgur, so idealni za pripravo hitrih kosil ali večerij. Cenili boste tudi okusno osnovo za pico, s katero boste imeli pripravljeno pico na mizi v le desetih minutah. S pšenično tortiljo lahko še hitreje pripravite okusen zavitek za kosilo ali malico.
  • Stročnice so odličen vir rastlinskih beljakovin. Primerne so za pripravo juh, hranljivih solat, namazov ali okusnih falafeljev. Tudi testenine iz leče so dobra izbira, ko gre za jedi iz stročnic.
  • Ribe, kot so okusni losos, tuna ali sardine, bodo vašo prehrano obogatile ne le z beljakovinami, temveč tudi z zdravimi maščobami. Uporabite jih lahko kot osnovo za namaze, omake za testenine ali kot nadev za tunine zavitke.
  • Rastlinski nadomestki mesa, kot so tofu, tempeh ali sejtan, so odlični viri beljakovin tako za vegetarijance kot vegane. Postrežete jih lahko s prilogo iz različnih žit, uporabite za pripravo veganskega burgerja ali pripravite okusno omako za testenine.
  • Tekoči jajčni beljaki so praktičen način za dodajanje visokokakovostnih jajčnih beljakovin v prehrano. Lahko jih pijete samostojno ali pa jih uporabite za pripravo omlet ali drugih fit receptov.
  • Oreščki so odličen prigrizek, saj vsebujejo beljakovine, vlaknine in zdrave maščobe. Uživajte jih samostojno, s kašo ali jih uporabite za pripravo okusnega bananinega kruha, marmornega kolača ali drugih okusnih sladic.
  • Masla iz oreščkov lahko uporabite na palačinkah, granoli ali pa jih preprosto pojejte iz kozarca z žlico. Poleg tega lahko z njimi pripravite fantastične recepte, kot so ti piškoti z arašidovim maslom brez pečenja ali sladoled z arašidovim maslom. Če ste sladkosnedi, boste uživali tudi v različnih okusih masel iz oreščkov ali beljakovinskih namazih.
  • Semena, kot so chia, lanena, sončnična ali bučna semena, bodo postala vaša izbira za kosmiče, solate, piškote ali pripravo chia pudinga.
  • Žitna kaša, granola ali žitarice za zajtrk so temelj zdravega zajtrka. Popestrite jih lahko z jogurtom, kefirjem ali sirotkinimi beljakovinami v prahu.
  • Liofilizirano sadje se čudovito obnese v kaši, odlično pa je tudi na palačinkah, palačinkah ali v vašem najljubšem pecivu.
  • Kosmiči, granola ali žitarice za zajtrk so temelj zdravega zajtrka. Popestrite jih lahko z jogurtom, kefirjem ali sirotkinimi beljakovinami v prahu.
  • Liofilizirano sadje se čudovito obnese v kaši, odlično pa je tudi na palačinkah, ameriških palačinkah ali v vašem najljubšem pecivu.
  • Superživila, kot so klorela, spirulina, zeleni ječmen ali matcha, bodo vašo prehrano obogatila z veliko esencialnimi hranili.
  • Beljakovinske ploščice, flapjacki in drugi prigrizki so idealni za prigrizke na poti in naporne dni, saj v hipu potešijo lakoto in željo po sladkem.
  • Beljakovine v prahu, tako sirotkine kot rastlinske, vam bodo pomagale zadovoljiti dnevne potrebe po beljakovinah, kar bodo zagotovo cenili tako športniki kot aktivni posamezniki.
  • V ponudbi so tudi olja, omake, namazi, sladila, marmelade, sadni posnetki, popolni nadomestki obrokov in druga okusna živila, ki so primerna za vegetarijansko prehrano.

Vsa ta živila lahko uporabite za pripravo domačih brezmesnih receptov. Če iščete navdih za okusne jedi, raziščite našo raznoliko zbirko vegetarijanskih receptov.

Če želite izvedeti več o vegetarijanski prehrani, vključno z njenimi prednostmi in tveganji, si oglejte naš članek: Vegetarijanstvo: Prednosti in slabosti brezmesne prehrane

 
BIO Konopljina semena - olupljena - VanaVita

AKCIJA -20%

BIO Konopljina semena - olupljena - VanaVita
6,00 €
(24,00 €/ kg)
BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Fettuccine 385g – GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
BIO Ingverjev shot z aronijo - VanaVita

AKCIJA -20%

BIO

Vegan

BIO Ingverjev shot z aronijo - VanaVita
Od2,35 €
(39,17 €/ l)
BIO Ingverjev shot z matcho - VanaVita

AKCIJA -20%

BIO

Vegan

BIO Ingverjev shot z matcho - VanaVita
Od2,35 €
(39,17 €/ l)
BIO Tapiokina moka - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Tapiokina moka - VanaVita
3,80 €
(7,60 €/ kg)
BIO Zero Rice 385 g – GymBeam

BIO

Vegan

BIO Zero Rice 385 g – GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
Bio Kakav v prahu - VanaVita

AKCIJA -20%

BIO

Vegan

Bio Kakav v prahu - VanaVita
5,55 €
(22,20 €/ kg)
BIO ZERO Tajski rezanci - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Tajski rezanci - GymBeam
2,70 €
(7,01 €/ kg)
BIO Mango shot čili in kurkuma - VanaVita

AKCIJA -20%

BIO

Vegan

BIO Mango shot čili in kurkuma - VanaVita
Od2,35 €
(39,17 €/ l)
BIO Vegan Protein Bar - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Vegan Protein Bar - VanaVita
Od1,80 €
(36,00 €/ kg)
BIO ZERO Lazanja - GymBeam

BIO

Vegan

BIO ZERO Lazanja - GymBeam
3,20 €
(8,31 €/ kg)
BIO Tahini - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Tahini - GymBeam
Od5,50 €
(18,33 €/ kg)
BIO Yerba Mate v prahu - VanaVita

AKCIJA -20%

BIO Yerba Mate v prahu - VanaVita
5,55 €
(55,50 €/ kg)
BIO Trsni sladkor - VanaVita

AKCIJA -21%

BIO

Vegan

BIO Trsni sladkor - VanaVita
2,05 €
(4,10 €/ kg)
BIO Tempeh - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Tempeh - VanaVita
Od3,80 €
(21,71 €/ kg)
BIO testenine iz leče -  Fusilli - VanaVita
BIO testenine iz leče - Fusilli - VanaVita
3,20 €
(12,80 €/ kg)
BIO Melasa iz sladkornega trsa - GymBeam

AKCIJA -20%

BIO Melasa iz sladkornega trsa - GymBeam
3,50 €
(9,72 €/ l)
BIO črni jasminov riž (neoluščen) - GymBeam

BIO

Vegan

BIO črni jasminov riž (neoluščen) - GymBeam
5,50 €
(11,00 €/ kg)
BIO Pure Ghee - GymBeam

BIO

BIO Pure Ghee - GymBeam
16,95 €
(33,90 €/ kg)
BIO Mandljevo maslo - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Mandljevo maslo - VanaVita
Od18,95 €
(55,74 €/ kg)
BIO Kakavovo maslo - VanaVita

BIO

Vegan

BIO Kakavovo maslo - VanaVita
15,95 €
(63,80 €/ kg)
BIO Bananin prah 200 g - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Bananin prah 200 g - GymBeam
6,95 €
(34,75 €/ kg)
BIO Javorjev sirup 250 ml - GymBeam

AKCIJA -20%

BIO

Vegan

BIO Javorjev sirup 250 ml - GymBeam
6,80 €
(27,20 €/ l)
BIO Kokosova amino omaka - GymBeam

BIO

Vegan

BIO Kokosova amino omaka - GymBeam
9,95 €
(39,80 €/ l)
Izdelki 1-24 od 104